• 0216 572 43 90 - 0532 254 76 09
    Çalışma Saatleri : 10.00 - 18.00


  Artı Bilişim, günümüz teknolojisi ile uyumlu fakat sıkıcılıktan uzak tasarımlara imza atmak için Mayıs 2003 tarihinde hizmet sektörüne girmiş bir yazılım, proje geliştirme ve internet hizmetleri firmasıdır.

  Artı Bilişim, bir firmaya kurumsal kimlik olgusunu kazandırıp kendi kimliğine ve kültürüne özgü logo, cd-katalog, dijital katalog, teknik destek ve danışmanlık hizmetleri ile firmalara özel yazılım ve web tasarımları ile firmanın tanıtımını her ortamda en iyi ve en çarpıcı şekilde yapmayı hedefleyen bir yazılım proje geliştirme ve internet hizmetleri firmasıdır.


Artı Bilişim, tüm hizmetlerinin tasarım aşamasında ve tasarımından sonraki tüm sorumluluklarını içeren sözleşmesini müşterisi ile karşılıklı imzalayarak ileride oluşabilecek tüm ihtilaf ve anlaşmazlıkları önleyerek müşterinin alacağı hizmetten emin olmasını sağlar.

  Ayrıca web tasarım, sektöre özel yazılımları ile paket servis programı, su tüp takip programı, taksi durak programı ve caller id cihazları konusunda ön plana çıkmıştır..Geri İade


Memnuniyetsizlik durumunda mazeret belirtmeksizin 7 gün içerisinde iade. Aynı gün para iadesi

2 Yıl Ürün Garantisi


Tüm ürünlerde 2 yıl garanti. Garanti dahilindeki cihazlara aynı gün ücretsiz değişim ve onarım

Canlı Destek


Çalışma saatlerimiz içerisinde tam gün ücretsiz canlı destek. Çalışma saatlerimiz 10.00 : 18.00